Montaż klimatyzacji w Nadolicach Wielkich

Poniżej przedstawiamy nasze montaże klimatyzacji domowych w Nadolicach Wielkich / Małych .


Montaż 2-óch jednostek wewnętrzne Samsung Wind-Free Elite w salonie oraz sypialni na piętrze.

Zastosowana w klimatyzacji technologia Wind-Free rozprowadza w nieodczuwalny i cichy sposób chłodne powietrze przez 23 000 malutkich otworów w obudowie. Dzięki czemu można uniknąć dyskomfortu związanego z mocnym powiewem chłodu. To innowacyjne zastosowanie zapewnia równomierne chłodzenie i mniejsze zużycie energii aż o 77%. Klimatyzator dodatkowo został wyposażony w czujnik ruchu. Umożliwia on ustawienie żaluzji w taki sposób aby zimne powietrze nie wiało bezpośrednio na ciebie lub podążało za tobą.


Montaż klimatyzacji konsolowej w domu na poddaszu. Ze względu na skośne ściany poddasza i wykończony dom, najlepszym rozwiązaniem z bezinwazyjnym montażem w tym położeniu okazał się klimatyzator konsolowy. Przedstawiony na poniższym zdjęciu.


Klimatyzacja Gree Fairy Dark zamontowana w salonie z kuchnią około 40m2. Uniwersalny czarny klimatyzator, dzięki wbudowanemu „zestawowi zimowemu” potrafi ogrzać pomieszczenia nawet przy największych mrozach. Odpowiednio dobrany służy w domu pracując zimą i latem utrzymując zadaną temperaturę.

Od ponad 10 lat zajmujemy się serwisem i montażem klimatyzacji w domach, biurach, lokalach lub do użytków przemysłowych. Jeśli szukasz klimatyzacji wraz z montażem w Nadolicach Wielkich / Małych lub okolicach zapraszamy do kontaktu