O Nas

Zakup klimatyzatora to poważna decyzja, oprócz chęci utrzymania komfortowej temperatury w domu, podejmujecie Państwo kilkuletnią współpracę z danym instalatorem. Klimatyzator to nie to samo co telefon bądź telewizor, trudno go samodzielnie wybrać, wyczyścić, zakonserwować czy zdemontować. Dlatego też, ważne jest aby Twój wybór został przemyślany w odpowiedni sposób.

Czym się wyróżniamy?

Posiadamy odpowiednie autoryzacje i certyfikaty

Mamy niezbędne uprawnienia i aktualne certyfikaty autoryzacyjne producentów, których komponenty montujemy, gwarantuje to bezpłatne i szybkie eliminowanie ewentualnych awarii w okresie gwarancyjnym.

Do 5 lat gwarancji na sprzęt i instalację

Wszelkie usterki naprawiamy bezpłatnie podczas trwania okresu gwarancji. Sami zajmujemy się wymianą podzespołów, a Państwo nie muszą się kontaktować z producentem.

48h assistance

Staramy się reagować jak najszybciej na zgłoszone awarię bądź usterki. Wiemy jak ważna jest pomoc zwłaszcza w okresach wzmożonych upałów.

Serwis i konserwacja

Wykonujemy pełny kompleksowy serwis i przegląd urządzeń, posiadamy do tego odpowiednie narzędzia i preparaty czyszczące.

Aktualne informacje o statusach realizacji usługi

Po przyjętym zleceniu przekazujemy na bieżąco informację o etapach realizacji. Od zamówienia sprzętu od producenta po finalizację.

Wieloletnie doświadczenie

Doświadczenie zdobyte przy montażach, serwisach, naprawach oraz szkoleniach związanych z branżą HVAC