Klimatyzacja Oleśnica – montaż, serwis

Oferujemy serwis i montaż klimatyzacji w mieście Oleśnica

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie chłodzenia i ogrzewania domów, mieszkań, budynków i pomieszczeń

Posiadamy długoletnie doświadczenie, jesteśmy więc przygotowani na każdą ewentualność i możemy zaoferować zaawansowane systemy klimatyzacji w zależności od Państwa potrzeb.

Serwis klimatyzacji na zamówienie dla wszystkich typów systemów klimatyzacji w Oleśnicy. Niezależnie od tego, czy jest to jednorazowa usługa, czy trwająca umowa. Zalecamy konserwację wszystkich komercyjnych systemów klimatyzacji, aby zminimalizować awarie i zwiększyć wydajność energetyczną.


Obsługujemy klientów na terenie całego miasta Oleśnica i okolicznych miejscowościach takich jak: Ligota Mała, Ligota Wielka, Zbytowa, Swierzna, Smolna, Smardzów. Bystre, Łozina, Byków, Borowa, Stępin, Łosice, Budziwojowice, Raków, Oleśniczka, Bielawa, Brzezia Łąka, Kamień, Piecowice, Śliwice, Kątna, Nieciszów, Bierutów.


Przykładowe realizacje naszych montaży klimatyzacji w Oleśnicy.


Montaż klimatyzacji Oleśnica – Cena

Zapoznaj się z naszym cennikiem naszych usług montażu i serwisu klimatyzacji Oleśnica

Cennik montażu klimatyzacji Oleśnica


Najczęściej wybierane klimatyzatory. Ceny wraz z montażem standardowym.


Wyceny online

Szukasz klimatyzacji wraz z montażem do domu/mieszkania/pokoju lub biura na terenie miasta Oleśnica lub okolicach ? Prześlij na adres klimatus@klimatus.pl zdjęcia wnętrza oraz tarasu, balkonu lub ściany zewnętrznej budynku (lokalizacji usytuowania jednostki zewnętrznej). Prosimy o podanie wielkości planowanego do schłodzenia lub ogrzania pomieszczenia w m2 (mile widziany rzut lokalu wraz z wymiarami). Dla wielu nieskomplikowanych montaży na tej podstawie jesteśmy w stanie przesłać Państwu niezobowiązującą ofertę klimatyzacji wraz z montażem. Po akceptacji pozostanie nam umówienie dogodnego terminu montażu. W sytuacjach bardziej nietypowych montaży np. w wielu pomieszczeniach lub klimatyzatorów kanałowych poprosimy o rzut mieszkania/domu oraz dodatkowe informacje lub umówienie się na wizytę na miejscu. Wyceny online


Nasze certyfikacje